O značce

Můj příběh začal dárkem od kamarádky z Austrálie, která mi poslala perfektní dudlík na ovoce, který se u nás nedal sehnat. Syn si jídlo z něj vyloženě užíval a nedal ho bez boje nikdy z ruky, navíc, když se mu začali prořezávat zoubky, tak nám ušetřil spoustu křiku při mírnění otoku (dávali jsme do něj mražené ovoce a Honzík si spokojeně dudlík cucal). To byl náš první produkt a stal se z něj ihned hit.

Jako mladá mamka na mateřské jsem také řešila další klasické trable všech maminek v nerovném souboji se svým milovaným miminkem. Snažíce se zvládat nově nabyté mateřské povinnosti a udržet domácnost jakžtakž v přijatelném stavu, do čehož mi syn takříkajíc ,,házel neustále vidle“ neustálým přesouváním věcí z míst, kde se obvykle nacházejí na místa, kde bych je v životě nehledala (před příchodem Honzíka). Velmi rychle jsem zjistila, že dudlík je potřeba začínat hledat pod gaučem, pak v květináčích a s přibývajícím věkem za všemi skříněmi a vůbec v kde jakém otvoru, kam se dá nacpat (někdy mi přišlo, že se tam ani nacpat nedá, ale byl tam… takže asi jen pokulhávala má výchozí představivost). K dudlíku hned vzápětí přibyl ovladač (ten k televizi, k miminkům se zatím údajně nevyrábí J) a všechny drobné předměty, co byli na dosah našeho malého nenechavce.

Jak už to bývá, chtěla jsem si každodenní rutinu hledání trochu ulehčit, a tak jsem se začala poohlížet po klipu na dudlík, jenže záhy sem zjistila, že nabídka v našich obchodech je tragická.

Když o tom tak přemýšlím, tak jde možná o spikleneckou dohodu mezi výrobci dudlíků, jelikož my jsme kupovali už minimálně 5. jen kvůli tomu, že ty předchozí prostě pohltil okolní vesmír…

No, a jelikož ve vzácných chvilkách, kdy mimčo na chvilku usne má mamka unikátní příležitost věnovat se něčemu jinému, než jemu, tak jsem se vrhla do vymýšlení vlastní šňůrky, která bude vypadat k světu a bude udržovat čistý dudlík na dosah ruky mého synka. A to bez mého neustálého se ohýbání pro dudlík, čištění a starostí o to, jestli ho Honzík nezahodil už před pár set metry, co jsme stihly s kočárkem od poslední kontroly přítomnosti dudlíku na palubě kočárku ujet.

Tím se taktéž rozeběhlo pátrání po nejhodnějším materiálu, ve kterém triumfoval nakonec potravinářský silikon pro jeho antibakteriální a nealergenní  vlastnosti, odolnost a celkovou největší bezpečnost pro lidský organismus z uvažovaných materiálů.

Když byla má první šňůrka na světě a všechny kamarádky maminky se na mne začali obracet s tím, že chtějí podobnou, začala jsem si pohrávat s myšlenou rozjet svůj vlastní business a nabídnout tak českým maminkám stylové a hlavně bezpečné produkty.

Nápad to byl skvělý, ale s ním spojené náležitosti už tak jednoduché nebyly. Bylo třeba najít kvalitního dodavatele, který nabízel kvalitní komponenty splňující přísnou certifikaci pro evropský trh, což sice většina výrobců z Číny tvrdí (zejména na Aliexpressu), ale realita může být úplně odlišná.  Chvilku jsem odebírala raději materiál z Německa, ale nakonec se mi za poštěstilo najít seriózního dodavatele v Čechách, který jednak poskytuje výrobky certifikované přímo od výrobce a taktéž nechává tyto ještě lokálně testovat v certifikovaných laboratořích u nás.

U první objednávky, když jsem promýšlela nákup každého jednotlivého korálku a jeho barvy, mně mezi mraky různých komponentů zaujaly jakési „sušenky“, které sloužily jako masážní prostředek při prořezávání zoubků a další nápad byl na světě. V tu chvíli se vyrojilo tolik nápadů a inspirace jak dál výrobky posouvat a vylepšovat, že má další objednávka obsahovala již 58 tis. komponentů a vážila několik set kilo!

Od té doby neustále hledám nové a unikátní způsoby kombinací a variace produktů, aby si dokázal vybrat opravdu každý a nejspíše se mi to i daří, soudě dle neustále se vracejících zákaznic a pozitivní zpětné vazby od Vás, mých zákaznic (a pár zákazníků J), za což Vám velmi děkuji!