Ovocné dudlíky – nový typ dudlíků je tady!

Ovocný dudlík Vám umožní pozvolna a bezpečně seznámit Vašeho potomka se zeleninou a ovocem. Dopřejte svému dítěti autentické chuti šťáv z ovoce a zeleniny bez strachu z dušení či zalknutí!

Široké využití

Můžete vkládat čerstvé či mražené ovoce, zeleninu, maso, či dudlík použit k podávání léku svému potomkovi.

Úleva pro zoubky

Dudlík je navržen s perforovaným silikonovým povrchem, který skvěle spolupracuje s mraženým ovocem či kostkou ledu při snižování podráždění dásní Vašeho miminka. Chladí pusinku a masíruje dásně.

Snadné mytí

Péče o dudlík je velmi snadná, umyjte ho v teplé mýdlové vodě či vyvařte silikonový nástavec čímž jej sterilizujete.

Bezpečný způsob krmení

Nejlepší způsob jak vaší ratolest seznámit s novými chutěmi tuhé stravy bez rizika dušení.

Bez BPA

100% zdravotně nezávadný potravinářský silikon bez BPA. Dudlík je možné vkládat do horní přihrádky myčky.

Dodá vitamíny

Malé množství ovoce a zeleniny, která je plná vitamínů prospívá dětem v raném stádiu vývoje.

Na co se nás často ptáte

Z čeho je ovocný dudlík vyroben?

Ovocný dudlík je vyroben ze 100% zdravotně nezávadných silikonů bez BPA a s certifikací FDA. Je absolutně bezpečný pro Vaše miminko.

Mějte se na pozoru před nákupem plastových výrobků z neověřených zdrojů a vždy nejdříve alespoň čichem otestujte, zda-li necítíte ,,umělý“ zápach chemikálií z výrobků od jiných prodejců.

Jakou velikost bych měl/a objednat?

Na internetu se sice dá sehnat spoustu imitací našeho dudlíku v různých velikostech, avšak pro zdravý vývoj vašeho miminka se nedoporučuje začínat s tuhou stravou dříve než ve 4-6 měsíci, dle aktuálního stupně vývoje. Důrazně doporučujeme začínat až s naší velikostí v tomto období a ne dříve! Taktéž byste měli postupně přidávat tuhou stravu ovoce a zeleniny pocházejících z naší lokality.

Co všechno můžu vkládat do dudlíku?

Zejména čerstvé ovoce a zeleninu (doporučujeme začít zeleninou), kousky masa, mražené výrobky, mateřské mléko a taktéž léky určené k cucání.

Jak se dudlík myje?

Jednoduše jej myjte v mýdlové vodě či vyvařte náustek, čímž jej sterilizujete a je hotovo!

Péče o dudlík

Se všemi produkty pro miminka musíte zacházet velice opatrně a ovocný dudlík není výjimka! Důkladně jej myjte a proplachujte. Před každou aplikací dudlíku Vaší ratolesti jej důkladně zkontrolujte zejména na případné praskliny a trhliny v silikonu a spojení silikonové části s držadlem. Dítěti dudlík nepodávejte, pokud je poškozen! Jako při jakémkoliv krmení, nikdy nenechávejte dítě bez dozoru!